Preskocit navigáciuVYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
December 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Seredskí ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb Šoporňa - Štrkovec


Seredskí  ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb  Šoporňa - Štrkovec
Výkresy, pastelky, modelíny, omaľovánky, stužky a iné kreatívne pomôcky, trošku sladkostí a veľa dobrej nálady priniesli v pondelok 8. decembra príslušníci sereďského ženijného práporu Pozemných síl, za prítomnosti svojho veliteľa podplukovníka Dalibora Jelínka, klientom Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých do Šoporne.
 
Ženisti navštevujú klientov domova v predvianočnom období už vyše 23 rokov a ani tentoraz neprišli naprázdno. Milé darčeky na skvalitnenie života chlapcov v domove kupujú z tradičnej dobrovoľnej finančnej zbierky, ktorá je realizovaná dvakrát ročne. Vrámci poslednej zbierky sa vyzbieralo takmer 300 €, ktoré takto poslúžia tým, ktorí to najviac potrebujú. Okrem darčekov sa však klienti DSS úprimne tešili z prítomnosti vojakov, s ktorými si za tie roky vytvorili priateľské vzťahy.
Klienti domova vojakom predviedli umelecký program plný hudobných a recitačných vstupov s tématikou sv. Mikuláša a Vianoc. Po spoločnom fotografovaní nasledovala návšteva imobilných klientov na izbách a spoločné rozhovory.
 
S prianím požehnaných Vianočných sviatkov sa vojaci s klientami domova rozlúčili a poďakovali im za milé prijatie. Navzájom sa dohodli na ďalšej priateľskej spolupráci aj v budúcom roku.

Seredskí ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb Šoporňa - ŠtrkovecSeredskí ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb Šoporňa - ŠtrkovecSeredskí ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb Šoporňa - ŠtrkovecSeredskí ženisti obdarovali klientov Domova sociálnych služieb Šoporňa - Štrkovec

Autor: npor. Mgr. Jana Slezáková , Foto: npor. Mgr. Jana Slezáková - Dátum: 09.12.2014
Čítanosť: 4305
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share